Maar sommige ideeën om te printen zijn echt... te gek!
Onze redactie gelooft rotsvast in de toekomst van 3D printers. Laagje voor laagje bouwen zij, op basis van CAD tekeningen die jij invoert, een voorwerp op. Stel: er is een barst in een schap in de deur van de ijskast. Vroeger moest je dan dat schap weggooien, want haast nergens kan je zo'n schap apart krijgen. Maar met de 3E printer maak je gewoon zelf een schap.
Sommige mensen hebben echter gekke invallen over wat je met zo'n printer kan doen. Zo biedt een Japans bedrijf vrouwen in verwachting aan om een 3D replica te maken van de foetus in hun buik. Een idee dat je misschien wat creepy vinden kan, maar waarachter toch knappe technologie steekt.
Er wordt namelijk uitgegaan van een MRI, die door een 3D imaging software gehaald wordt. En dat gaat dan naar de 3D printer. Het eindresultaat zelf is redelijk klein - 9 x 6 x 4 cm. De prijs is het echter niet: $1.230. Maar voor die prijs krijg je ook een mooi doosje erbij (1).
Een ander ideetje voor de 3D printer komt van MakerBot: die heeft nu instructies op zijn website om zelf een met de 3D printer gemaakte mixtape MP3 player te maken. Heb je geen 3D printer, dan zorgt het bedrijf voor een "blanco" cassette, die je dan zelf kan vullen met muziek. Een leuk ideetje! (2)
http://www.webpronews.com/scar-your-children-for-life-with-a ...
http://www.webpronews.com/the-mixtape-is-updated-for-the-21s ...
|